Architekt Środa WIelkopolska PRACOWNIA PROJEKTOWA Maciej Magaj
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Maciej Magaj
Prądzyńskiego 33
63-000 Środa Wielkopolska
NIP: 7861041518
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Domeną firmy "Pracownia Projektowa Maciej Magaj Architekt" są usługi architektoniczne. Projektowa pracownia zatrudnia mających praktykę architektów i gwarantuje wszechstronne wsparcie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do każdego zlecenia przedsiębiorstwo podchodzi starannie, gwarantując najlepsze standardy obsługi, sympatyczną atmosferę współdziałania, a także konkurencyjne stawki. Numer telefonu do firmy to (61) 285-31-43.
Szczegółowymi współrzędnymi geograficznymi, pod jakimi znajduje się siedziba firmy są: 52.229872N, 17.259704E.
Numer NIP, pod jakim firma "Pracownia Projektowa Maciej Magaj Architekt" figuruje w CEIDG jest następujący: 7861041518.
Przedsiębiorstwo znaleźć można pod adresem: Prądzyńskiego 33, 63-000 Środa Wielkopolska.
 
61 285-31-43
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.