Szukasz Architekta w miejscowości Starachowice?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Starachowice.

Architekt Starachowice
 
LADYCA ART Katarzyna Marta Ladyca
ul. Spółdzielcza 15
27-200 Starachowice
NIP: 6641998521
 
 
Architekt Starachowice PROMAX Biuro Projektowe
 
Antoni Szczerba Promax
ul. Radomska 29
27-200 Starachowice
NIP: 6641338061
 
 
Architekt Starachowice
 
MOBA Mobilne Biuro Architektoniczne Sylwia Wosik
ul. Żeromskiego 4/4
27-200 Starachowice
NIP: 6642040381
 
 
Architekt Starachowice
 
RUPART KBR Pracownia Projektowa Katarzyna Bernaciak-Rupart
ul. Stalowa 7
27-200 Starachowice
NIP: 6641912494
 
 
Architekt Starachowice PRACOWNIA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
 
PRACOWNIA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
ul. Adama Mickiewicza 1a/2.10
27-200 Starachowice
NIP: 664-155-61-48
 
 
Architekt Starachowice DOM MART Usługi Projektowe
 
DOM MART Usługi Projektowo Budowlane Dominik Galas
ul. Harcerska 6/63
27-200 Starachowice
NIP: 6641813295
 
 
Architekt Iłża STAN-PROJEKT Przelazły Stanisław
 
STAN-PROJEKT Przelazły Stanisław
ul. płk. Muzyki 5
27-100 Iłża
NIP: 7961001837
 
 
Architekt Starachowice BIURO PROJEKTOWE ARKADA Piotr Rachudała
 
BIURO PROJEKTOWE ARKADA Piotr Rachudała
Ul. Miodowa 10/2
27-200 Starachowice
NIP: 6641318710
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.