Szukasz Architekta w miejscowości Świecie?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Świecie.

Architekt Świebodzin INBUD Tomasz Mokwa Biuro Projektowe
 
INBUD Biuro Obsługi Inwestycji Tomasz Mokwa
ul. Chmielniki 2 B
86-100 Świecie
NIP 5591958831
 
 
Architekt Świebodzin
 
BM STUDIO Biuro Projektowe Marek Mischker
ul. Mickiewicza 20
86-100 Świecie
NIP brak
 
 
Architekt Świecie M Studio Wojnowski Maciej
 
M Studio Wojnowski Maciej
ul. Sikorskiego 1 lok. 17c
86-100 Świecie
NIP 5591855663
 
 
Architekt Świecie Mp Architekt Monika Piotrowska
 
Mp Architekt Monika Piotrowska
ul. Białe 17
86-131 Jeżewo
NIP 5592023568
 
 
Architekt Świebodzin INBUD Tomasz Mokwa Biuro Projektowe
 
INBUD Biuro Obsługi Inwestycji Tomasz Mokwa
ul. Chmielniki 2 B
86-100 Świecie
NIP 5591958831
 
 
Architekt Świecie Kamil Jasik Pracownia Projektowa
 
Kamil Jasik Pracownia Projektowa
86-120 Zawada 27
86-120 Pruszcz
NIP 5592000685
 
 
Architekt Świebodzin
 
BM STUDIO Biuro Projektowe Marek Mischker
ul. Mickiewicza 20
86-100 Świecie
NIP brak
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.