Szukasz Architekta w miejscowości Świnoujście?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Świnoujście.

Architekt Świnoujście GRAPHIS Pracownia Projektowa
 
Pracownia Projektowa GRAPHIS
arch. Ryszard Pomierczyk
ul. Małopolska 39
72-600 Świnoujście
 
 
Architekt Świnoujście
 
Biuro Projektów ABC Koncewicz, Olszewski s.c.
ul. Armii Krajowej 12 p.103
72-600 Świnoujście
NIP brak
 
 
Architekt Świnoujście DK PROJEKT Biuro Projektowo-Konstrukcyjne
 
DK Projekt Biuro Projektowo-Konstrukcyjne
ul. Matejki 1 a lok. 3
72-600 Świnoujście,
NIP 6681832028
 
 
Architekt Świnoujście Rajmund Borowski Pracownia Architektoniczna
 
Pracownia Architektoniczna
mgr inż. arch. Rajmund Borowski
ul. Gdańska 21 B
72-600 Świnoujście
NIP 8551009231
 
Architekt Świnoujście
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA RR ROBERT RACHUTA
ul. Wojska Polskiego 37/3
72-600 Świnoujście
NIP 855-12-51-682
 
Architekt Świnoujście
 
Biuro Projektów Budowlanych Mateusz Kurpiel
ul. Hołdu Pruskiego 15 lok. 10
72-600 Świnoujście
NIP 8551568835
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.