Szukasz Architekta w miejscowości Tczew?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Tczew.

Architekt Tczew MIM ARCHITEKCI Pracownia Projektowa
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA MIM ARCHITEKCI
ul. Armii Krajowej 66e
83-110 Tczew
NIP 5932149513
 
 
Architekt Tczew APA PROJEKT Pracownia Projektowa
 
APA PROJEKT Pracownia
ul. Sportowa 2/2
83-110 Tczew
NIP brak
 
 
Architekt Tczew
 
CREATOR ARCHITEKT
UL. GDAŃSKA 7A
83-110 TCZEW
NIP 5932429709
 
 
Architekt Tczew H STUDIO Małgorzata Huszczo
 
H Studio Małgorzata Huszczo
ul. Jagiellońska 56 a
83-110 Tczew
NIP 5932389269
 
 
Architekt Tczew ZARIN Biuro Architektoniczne
 
ZARIN Danuta Stanglewicz
Zduny 30B/1
83-115 Swarożyn
NIP 5931039656
 
 
Architekt Tczew
 
GXM STUDIO Architektury Grzegorz Porębski
ul. Akacjowa 2 c lok. 11
83-110 Tczew
NIP 9531614254
 
 
Architekt Tczew ATELIER 21 Pracownia Projektowa
 
Pracownia projektowa Atelier 21 Tomasz Gołuński
ul. Bałdowska 35
83-110 Tczew
NIP 5931000111
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.