Architekt Tomaszów Mazowiecki
 
SEJ-PRO Biuro Projektowe
ul. Zawadzka 164a
97-200 Tomaszów Maz.
NIP 7732277093
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma to zespół młodych, wykwalifikowanych specjalistów. Działamy na rynku od 2010 roku. Oferujemy usługi w zakresie wykonywania dokumentacji projektowej obiektów budowlanych, takich jak budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, biurowe, magazynowe, produkcyjne, użyteczności publicznej, gospodarcze, itp. Współpraca z inżynierami i specjalistami branży budowlanej oraz zdobyte doświadczenie zapewniają kompleksową i profesjonalną współpracę na etapie projektowania, jak również realizacji inwestycji. Głównym celem naszej pracy jest dobra współpraca z klientami oraz osiągnięcie zadowalających obie strony efektów końcowych. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a koncepcje projektowe opracowujemy przy stałej współpracy z klientem. Służymy radą przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych oraz pomagamy w nawiązaniu współpracy z zaufanymi i kompetentnymi wykonawcami.
 
http://www.sej-pro.pl/

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.