Szukasz Architekta w miejscowości Toruń?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Toruń.

Architekt Toruń Sobociński Architekci Biuro Projektowe
 
Sobociński Architekci
ul. Bydgoska 62
87-100 Toruń
NIP 9562085408
 
 
Architekt Toruń
A I SYMETRIA PRACOWNIA
ul. Moniuszki 39 A/1
87-100 Toruń
NIP 9561923830
Swoja ofertę kierujemy do firm developerskich ale także do inwestorów indywidualnych. Naszym mottem jest słynne zdanie Mies’a van der Rohe – “mniej znaczy więcej“ 
Architekt Toruń A2 ARCHITEKCI Biuro Projektowe
A2 ARCHITEKCI
ul. Kołłątaja 22c/9
87-100 Toruń
NIP 5792030550
WYKONUJEMY Wielobranżowe projekty budowlane, wykonawcze i aranżacje wnętrz, inwentaryzacje budowlane, projekty remontów, wizualizacje. Projektowanie domów. Zapraszamy do współpracy.

Architekt Toruń
Biuro Projektowe - Furmanek Aleksander
ul. Cyprysowa 40
87-100 Toruń
NIP: 9562035623
Aleksander Furmanek, autor bloga, prowadzi własną firmę pod nazwą Biuro Projektowe - Furmanek Aleksander. Głównym przedmiotem jej działalności jest projektowanie architektoniczne. 
Architekt Toruń
Koziej Piotr Pracownia Projektów I Biuro Prowadzenia Inwestycji
ul. Makuszyńskiego 46
87-100 Toruń
NIP 9561351291
Pracownia projektowa, oprócz projektowania nowych obiektów, zajmuje się w szczególności wykonywaniem projektów adaptacji i modernizacji obiektów istniejących.
Architekt Toruń
PUNKT ARCHITEKCI
ul. Jana Brzechwy 30
87-100 Toruń
NIP 8771372689
Jesteśmy zespołem gwarantującym nowoczesne podejście do projektów począwszy od koncepcji przez projekt budowlany aż po projekt wykonawczy. 
Architekt Toruń RDV Architekci Pracownia Architektoniczna
RDV Architekci
Rynek Staromiejski 10/11
87-100 Toruń
NIP 8792364577
RDV Architekci to kontynuacja doświadczeń i wiedzy zdobytej przez nas podczas wieloletniej pracy w polskich i zagranicznych biurach i na budowach. 
Architekt Toruń 2B Pracownia Projektowa
2B Pracownia Projektowa Architekt Jolanta Budzichowska
ul. Sukiennicza 1, 87-100 Toruń
NIP 8791347080
Obszar działań pracowni projektowej obejmuje kompleksowe projektowanie obiektów architektonicznych.
Architekt Toruń KOLEKTYW Studio Projektowe
KOLEKTYW Studio Projektowe
ul.Moniuszki 30/4
87-100 Toruń
NIP brak
Nasze cechy osobowości, kreatywność i pasja sprawiają, że doskonale sie uzupełniamy pracując w zespole, co owocuje ciekawymi i niepowtarzalnymi realizacjami. 
Architekt Toruń
Ka2PROJEKT Pracownia Projektów
ul. Skłodowskiej-Curie 73
Toruń
Tworzymy obiekty standardowe, ale również projekty ambitne i wymagające. Nie zamykamy się na żadną koncepcję, pomysł czy Państwa marzenie. 

Architekt Toruń DOMINO Studio Projektowe
 
DOMINO Studio Projektowo - Realizacyjne
Rynek Staromiejski 10 lok. 5
87-100 Toruń
NIP 9561089893
 
 
Architekt Toruń ComProjekt Biuro Architektoniczne
ComProjekt Biuro Architektoniczne
ul. Buszczyńskich 2/1
87-100 Toruń
NIP: 879-101-71-58
Zakres działalności projektowej obejmuje wszelkie obiekty kubaturowe mieszkaniowe, usługowe i przemysłowe, także inne obiekty np. zabytkowe.
 
Architekt Toruń DOMEO Architekci Biuro Projektowe
 
DOMEO Architekci Paweł Pietrzak
ul. Łazienna 4
87-100 Toruń
NIP 8792478200
Firma DOMEO Architekci Paweł Pietrzak zapraszają do zapoznania się z ich ofertą. Niskie ceny architektoniczne - napisz dowiedz się więcej.
Architekt Toruń ABP Pracownia Architektoniczna
 
ABP Pracownia Autorska Beata Wywiał
ul. Gregorkiewicza 9/2
87-100 TORUŃ
NIP 666-19-37-876
Naszym atutem jest doświadczenie, wysoka jakość realizowanych zleceń i gwarancja konkurencyjnych cen. 
 
Architekt Toruń TOMDOOR Biuro Projektowe
TOMDOOR Sp. z o.o.
ul. Targowa 45
87-100 Toruń
NIP: 879-266-96-15
Pracownia Architektoniczna Tomdoor od lat tworzy dla Państwa wyjątkowe Projekty. Zajmujemy się urealnianiem Państwa marzeń, przelewaniem na papier Państwa pomysłów. Zadzwoń, zapytaj o współpracę z naszą firmą.
Architekt Toruń
INWESTPROJEKT Autorskie Biuro Projektów Budownictwa i Usług - Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 41/47
87-100 Toruń, NIP: 8790015720
W ramach Spółki prowadzimy między innymi kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego wraz z wykonawstwem budowlanym, a prace projektowe biura obejmują:
Architekt Toruń ABAKUS Biuro Projektowe
ABAKUS
ul. Jana Mohna 44
87-100 Toruń
NIP brak
Tworzymy projekty kompleksowo - we wszystkich branżach, wraz z kosztorysami, uzgodnione z rzeczoznawcami - projekty gotowe do wnioskowania o pozwolenie na budowę. Zapraszamy do współpracy.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.