Szukasz Architekta w miejscowości Wągrowiec?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Wągrowiec.

Architekt Wągrowiec
 
Szymon Weyna Pracownia Usługowo-Projektowa Architekt Szymon Weyna
ul. Zimowa 11
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661001951
 
 
Architekt Wągrowiec JCM Projekt Jacek Matuszak
 
JCM Projekt Jacek Matuszak
ul. Berdychowska 16
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661886205
 
 
Architekt Wągrowiec
 
Pracownia Urbanistyczno-Geodezyjna Paulina Radecka
ul. Piaskowa 49 a lok. 8
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661767972
 
 
Architekt Wągrowiec PROJECT STUDIO Biuro Projektowe
 
Project Studio mgr inż. Aleksandra Chojnowska Projektowanie i Nadzorowanie Obsługa Inwestycji
ul. Cysterska 6/13
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661868503
 
 
Architekt Wągrowiec
 
Zakład Projektowo-Realizacyjny Robót Inżynieryjnych Roman Zdrojewski
ul. Poznańska 27 lok.13
62-100 Wągrowiec
NIP: 7661016674
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.