Szukasz Architekta w miejscowości Wałbrzych?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Wałbrzych.

Architekt Wałbrzych
 
Edward Knapczyk Usługi Projektowe w Budownictwie
ul. Piasta 47B/23
58-304 Wałbrzych
NIP: 8861117328
 
 
Architekt Wałbrzych ATA Autorska Pracownia Projektowa
 
Autorska Pracownia Projektowa ATA Jasiak Krzysztof Mariusz
ul. Fałata 1
58-303 Wałbrzych
NIP: 8861111053
 
 
Architekt Wałbrzych
 
Pracownia Architektoniczna Janusz Kowalczyk
ul. Topolowa 17
58-309 Wałbrzych
NIP: 8861484392
 
 
Architekt Wałbrzych
 
Projdek Usługi Projektowe Barbara Świątek
ul. Oczki 2 lok. 4
58-302 Wałbrzych
NIP: 8861486770
 
 
Architekt Wałbrzych
 
USŁUGI PROJEKTOWE – arch. LECH WALUSIAK
ul. Blankowa 36/5
58 - 314 Wałbrzych
NIP  8861127077
 
 
Architekt Wałbrzych M&W Wojciech Czerwiński
 
Pracownia Projektowa M&W Wojciech Czerwiński
ul. Jesienna 18
58-300 Wałbrzych
NIP: 8861006965
 
 
Architekt Wabrzych
 
Usługi Projektowe w Budownictwie inż. E. Knapczyk
ul. Piasta 47B/23
58-304 Wałbrzych
NIP: 886-111-73-28
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.