Szukasz Architekta w miejscowości Włocławek?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Włocławek.

Architekt Włocławek
 
WM Architekci - Piotr Maćkowiak
ul. Ostrowska 16/70
87-800 Włocławek
NIP: 8882473330
 
 
Architekt Włocławek PRO-INWEST Biuro Projektowe
 
Biuro Projektowe Pro-Inwest - Artur Płoszaj
ul. Piaski 9
87-800 Włocławek
NIP: 8881191167
 
 
Architekt Włocławek
 
247architekci Tomasz Zalewski
ul. Toruńska 99/183
87-800 Włocławek
NIP: 8882832094
 
 
Architekt Włocławek
 
Biuro Projektowe WIELKIE PROJEKTY PL Mgr Inż. Łukasz Dymkowski
ul. Celulozowa 23/1
87-800 Włocławek
NIP: 8882846854
 
Architekt Włocławek WAMAR Pracownia Projektowania
 
Pracownia Projektowania i Nadzoru WAMAR
ul.Chmielna 1
87-800 Włocławek
NIP 8882697762
 
 
Architekt Włocławek ARCHI-SIZE Pracownia Architektoniczna
 
Pracownia Architektoniczna Archi-Size Jakub Kaczorowski Sp. z o.o.
al. Chopina 38a/18
87-800 Włocławek
NIP: 8883089473
 
Architekt Włocławek ORTECH Biuro Projektów
 
Biuro Projektów ORTECH
UL. ŁĘGSKA 5
87-800 WŁOCŁAWEK
NIP 888-100-51-24
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.