Szukasz Architekta w miejscowości Września?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Września.

Architekt Września MOCO ARCHITEKCI Rafał Leśniczak
 
MOCO ARCHITEKCI Rafał Leśniczak
62-300 Września
ul. Paderewskiego 35
NIP: 7891612368
 
 
Architekt Września PROSTO ARCHITEKCI Biuro Projektowe
 
PROSTO ARCHITEKCI
Lazurowa 18
62-300 Września
NIP: 7891594699
 
 
Architekt Września PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Artur Walerczyk
 
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Artur Walerczyk
ul. Poznańska 29a
62-400 Słupca
NIP: 6671685577
 
 
Architekt Września PRACOWNIA PROJEKTOWA Augustyniak Przemysław
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Augustyniak Przemysław
Kosynierów 92
62-300 Września
NIP: 7891048301
 
 
Architekt Września PRACOWNIA PROJEKTOWA KRESKA I FORMA Maria Kosmala-Piotrowska
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA KRESKA I FORMA Maria Kosmala-Piotrowska
ul. I. Paderewskiego 63 i.
62-300 Września
NIP: 789 167 10 00
 
 
BIURO PROJEKTOWE Waldemar Domagalski
 
BIURO PROJEKTOWE Waldemar Domagalski
ul. Słowian 6
62-300 Września
NIP: 7891004634
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.