Architekt Września PROSTO ARCHITEKCI Biuro Projektowe
 
PROSTO ARCHITEKCI
Lazurowa 18
62-300 Września
NIP: 7891594699
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

PROSTO ARCHITEKCI to my : Joanna Grześkowiak i Maciej Gierwielaniec.
Pracownię projektową prowadzimy od 2012roku. Wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie zawodowe w renomowanych biurach architektonicznych.Jeszcze wcześniej ukończyliśmy Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej.
Jesteśmy projektantami z otwartymi głowami. Interesuje nas projektowanie we wszystkich skalach. Pracujemy z pasją.
Sprawa jest prosta.
Chcemy tworzyć jakość i dzielić się nią.
ps. Lepiej porozmawiać o Twoim projekcie …
PEŁNOBRANŻOWE PROJEKTY BUDOWLANE
PEŁNOBRANŻOWE PROJEKTY WYKONAWCZE
PROJEKTY KONCEPCYJNE
PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH
PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH
BUDYNKI MIESZKALNE JEDNORODZINNE I WIELORODZINNE
BUDYNKI USŁUGOWE
PRZEBUDOWY / ROZBUDOWY / ADAPTACJE
 
http://prostoarchitekci.pl/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.