Szukasz Architekta w miejscowości Zamość?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Zamość.

Architekt Zamość ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Liliana Fijołek-Jędruszczak
 
ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Liliana Fijołek-Jędruszczak
ul. Czarnieckiego 16A/2
22-400 Zamość
NIP: 9221004277
 
 
Architekt Zamość PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA ZDI Sp. z o.o.
 
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA ZDI Sp. z o.o.
ul. Jana Kiepury 6
22-400 Zamość
NIP: 922-10-02-143
 
 
Architekt Zamość ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Jolanta Radomska
 
ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Jolanta Radomska
WIŚNIOWA 7
22-400 Zamość
NIP: 9221007850
  
Architekt Zamość BIURO PROJEKTÓW ARCHISTRADA Arkadiusz Zbyryt
 
BIURO PROJEKTÓW ARCHISTRADA Arkadiusz Zbyryt
ul. Kilińskiego 82
22-400 Zamość
NIP: 9222655893
  
Architekt Zamość
 
Grupa KMS
Szczebrzeska 21
22-400 Zamość
NIP 922 235 62 16
 
 
Architekt Zamość PROJ-BUD BIURO PROJEKTOWE Skrętuła Robert
 
PROJ-BUD BIURO PROJKETOWE Skrętuła
PARTYZANTÓW 94 LOK.205
22-400 Zamość
NIP: 7931376343
 
 
Architekt Zamość
 
Usługi Projektowe
mgr inż. arch. Jolanta Swacha
ul. Kilińskiego 31/16
22-400 Zamość
NIP: 922-118-97-56
 
Architekt Zamość IL SENSO Biuro Projektowe
 
IL SENSO
ul Wałowa 12
22-400 Zamość
Nip: 922-26-95-467
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.