Szukasz Architekta w miejscowości Zawiercie?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Zawiercie.

Architekt Zawiercie BAK ARCHITEKCI Biuro Projektowe
 
BAK ARCHITEKCI
ul. Sienkiewicza 36/1
42-400 Zawiercie
NIP: 649-102-11-08
 
 
Architekt Poręba PRACOWNIA PROJEKTOWA Anna Kułach-Strzelecka
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Anna Kułach-Strzelecka
ul. Kopernika 116
42-480 Poręba
NIP: 649 208 7871
 
 
Architekt Zawiercie TRIK PROJEKT Robert Jaworski
 
TRIK PROJEKT Robert Jaworski
42-400 Zawiercie
ul. Gen. Andersa 41
NIP: 6491657786
 
 
Architekt Zawiercie PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Marcin Ciszewski
 
PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE Marcin Ciszewski
ul. Okólna 10 pok. 25
42-400 Zawiercie
NIP: 6491180203
 
Architekt Zawiercie
 
Projekt & Investment Sigma Sp.z.o.o.
ul Łączna 3f
42-400 Zawiercie
NIP brak
 
 
Architekt Zawiercie PRACOWNIA PROJEKTOWA gww99
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA gww99
ul. Sienkiewicza 20 A
42-400 Zawiercie
NIP: 6311978656
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.