Architekt Zielona Góra
 
CadPro Sebastian Kołodziej Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa
ul. Zacisze 17/206
65-775 Zielona Góra
NIP 6911080024
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ


Nasza Pracownia Projektowa  znajduje się w Zielonej Górze. Realizujemy usługi na terenie całego kraju, będąc w pełni dyspozycyjni dla swoich klientów. W wachlarzu naszych usług znajduje się między innymi:
  Projektowanie
    Budynków komercyjnych
    Budynków użyteczności publicznej
    Budynków przemysłowych
    Domów jedno i wielorodzinnych
    Konstrukcji budowlanych
  Sprzedaż i adaptacja gotowych projektów domów
  Opracowywanie ekspertyz i opinii technicznych
  Wykonywanie okresowych kontroli technicznych obiektów budowlanych – przeglądów budowlanych
  Sporządzanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków – Certyfikatów Energetycznych
CadPro wychodzi naprzeciw klientom indywidualnym, jak również klientom instytucjonalnym. Każde zlecenie realizowane jest wedle potrzeb, oczekiwań i wymagań osób, które wchodzą z nami we współpracę. Dobry partner biznesowy to priorytet. Stale doskonalimy swoje umiejętności aby dać Państwu gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, zadowolenie i satysfakcję z nawiązanej współpracy. 
 
www.cadpro.pl
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.