WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Architekt Józefów AP Plus Agnieszka Polecka Biuro Projektowe
 
AP Plus Agnieszka Polecka
ul. Kopernika 13/25
05-420 Józefów
NIP: 5321147057
AP Plus Agnieszka Polecka od 2001r posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, kierunek : architektura i urbanistyka.
Od 2001r posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń umożliwiające pełnienie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Po studiach pracowałam w biurze architektonicznym MS Projekt, zdobywając niezbędną wiedzę, doświadczenie i praktykę na budowie. Ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz realizacji na wszystkich etapach inwestycji, pozwala mi na sprawne wykonywanie projektów, na prowadzenie nadzorów inwestorskich oraz na doradztwo inwestycyjne. 
Obecnie pracuję jako samodzielna pracownia, jednocześnie współpracując z pracownią architektoniczną IMR Architekci
Pracownia oferuje projektowanie architektoniczne oraz projektowanie wnętrz:
projektowanie architektoniczne: domy, budynki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, rozbudowy i przebudowy budynków istniejących.
– wnętrza komercyjne: restauracje, kawiarnie, sklepy, biura
– wnętrza prywatne: domy, apartamenty, mieszkania
Usługi pracowni obejmują:
– opracowanie pełnej dokumentacji projektowej
– prowadzenie spraw formalno-prawnych
– uzgodnienia (np. z konserwatorem zabytków)
– uzyskiwanie pozwoleń
-nadzory autorskie i inwestorskie
– kompleksowe wielobranżowe dokumentacje projektowe
– przygotowanie dokumentacji przetargowej
– doradztwo przy odbiorach mieszkań ,lokali
 
http://www.applus.pl/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.