WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Miasta Alfabetycznie

Jeżeli jesteś Architektem, prowadzisz biuro projektowe i chcesz zareklamować się na stronie www.Znany-Architekt.pl to zapraszamy do współpracy z naszym PORTALEM.

        Wyślij do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając poniższe informacje potrzebne do założenia TWOJEJ WIZYTÓWKI na naszym Prestiżowym Portalu:

* Nazwa Firmy:  ....................

* Adres:            ....................

* nr NIP            ....................

* Opis Twojej firmy: (Napisz 10-20 zdań o Twojej firmie - a my umieścimy ten opis w Twojej wizytówce)

* Prześlij nam też "Twoje zdjęcie" lub logo to znaczy zdjęcie które mamy umieścić na Twojej wizytówce

 Zamieszczenie wizytówki na PORTALU jest płatne. W celu przedstawienia oferty prosimy o kontakt z redakcją pod adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prześlemy Państwu ofertę-dostępne są trzy Pakiety wizytówki.

Kontakt telefoniczny:

Redakcja portalu ZNANY ARCHITEKT

796-490-859

 

Dlaczego warto wykupić reklamę w Prestiżowym Portalu Znany-Architekt.pl?

  • Jesteśmy  największym Portalem skupiającym Architektów w Polsce
  • miesięcznie z naszej bazy korzysta kilka tysięcy unikalnych użytkowników szukających Achitekta
  • posiadamy aktualną bazę ponad 3000 aktywnych zawodowo architektów i biur projektowych;
  • jesteśmy na pierwszych pozycjach w Google pod większością tematycznych fraz;
  • roczny koszt abonamentu to tylko (w zależności od pakietu-cennik poniżej)
  • reklamując się na naszym portalu zwiększysz swój PRESTIŻ, a przede wszystkim Twoje Biuro Projektowe stanie się bardziej rozpoznawalne.
  • Architekci reklamujący się na naszym portalu Znany-Architekt.pl zwiększają o 10 projektów liczbę wykonanych projektów o każdego roku !!!!

 

 

Informacje o osobach i podmiotach zawarte w serwisie Znany-Architekt.pl są jawne i ogólnie dostępne. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29. sierpnia 1997 roku określa jedynie ogólne zasady przetwarzania i ochrony danych. Zgodnie z przepisami, jeśli określone zagadnienia zostały uregulowane w oddzielnych aktach prawnych - akty te powinny być stosowane w pierwszej kolejności. Do takich przypadków należą dane pochodzące m. in. z Krajowego Rejestru Sądowego (udostępniane w formie odpisów KRS, a także ogłoszeń w Monitorze Sądowym i Gospodarczym) - art. 8 ust. 1 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym - czy choćby z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (art. 38 ust. 1 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej). Staramy się, aby informacje publikowane na stronie Znany-Architekt.pl były rzetelne i aktualne. W sytuacji dostrzeżenia rozbieżności ze stanem faktycznym lub braku zgody na  figurowanie danych Państwa firmy w naszej bazie - prosimy o telefon lub wysłanie maila z informacją o braku zgody na publikację. Po otrzymaniu i weryfikacji zgłoszenia - przystąpimy do jego realizacji.