Szukasz Architekta w miejscowości Dąbrowa Górnicza?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Dąbrowa Górnicza.

Architekt Dąbrowa Górnicza BIURO PROJEKTÓW ARCHITEKTURA I KONSTRUKCJA
 
BIURO PROJEKTÓW ARCHITEKTURA I KONSTRUKCJA
ul. PODLESIE 3
41-303 DĄBROWA GÓRNICZA
NIP: 6251735854
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza TRÓJKA ARCHITEKCI
 
TOJKA ARCHITEKCI
ul. Legionów Polskich 9a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP:
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza PRO-ARCH Pracownia Projektowania Budownictwa
 
PRO-ARCH Pracownia Projektowania Budownictwa s.j M. W. Lisiak
ul. Korczaka 5a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6290006065
  
Architekt Dąbrowa Górnicza
 
Adam Komar Architektura i inwestycje
ul. Piastowska 7
42-520 Dąbrowa Górnicza
NIP 6443254079
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza ALE DESIGN Grzegorz Grzywacz
 
Grzegorz Grzywacz ALE DESIGN
Aleja Zwycięstwa 87 lok. 130
Dąbrowa Górnicza
NIP  6292377386
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza ARTETE PRACOWNIA ARCHITEKTONICYNA
 
Artete Pracownia Architektoniczna
Topolowa 17
41-303 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6291899668
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza Marek Majewski Usługi Projektowe
 
Architekt Marek Majewski
Sportowa 10
Dąbrowa Górnicza
NIP 6461099028
 
 
Architekt Dąbrowa Górnicza
 
TECHNICZNA  OBSŁUGA  PROCESU  INWESTYCYJNEGO
ANDRZEJ  OLEKSIAK
ul. Kraszewskiego 3  
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6291014670
Architekt Dąbrowa Górnicza WTB Sp.z.o.o. PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
WTB Sp. z o.o. Pracownia projektowa
Wybickiego 1/3
41-303 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6292413171
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.