WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Architekt Ozorków PRZEDSIĘBIORSTWO BUDEN-PROJEKT
 
Przedsiębiorstwo Budem-Projekt
ul. Staszica 7/6
95-035 Ozorków
NIP: 732-132-76-59
 
 
694-489-172
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.budemprojekt.pl/
Pracownia projektowa:
ul. Struga 23
95-100 Zgierz
wieżowiec, VI piętro
Biuro projektowo - inwestycyjne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ryszard Bugno, właściciel: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Teresa Dębińska-Bielak, architekt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariola Krawczyk, architekt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marzena Wiktorowicz, architekt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel/faks (0-42) 715-33-10
Posiadamy niezbędną kadrę inżynieryjno techniczną, która potrafi sprostać każdemu zadaniu techniczno-prawnemu. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych prac.
przygotowanie inwestycji
koncepcje architektoniczne oraz funkcjonalno przestrzenne obiektów budowlanych
uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,
rozpoznanie infrastruktury,
doradztwo techniczne i technologiczne
konsultacje budowlane
pomoc w załatwianiu formalności związanych z procesem realizacji
uzyskanie pozwolenia na budowę
projekty i dokumentacje
pełne dokumentacje projektowe pozwalające na uzyskanie pozwolenia na budowę obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej:
architektura,
konstrukcja,
technologia,
instalacje wewnętrzne (wodociągowe, kanalizacyjne, wody pożarowej, tryskaczowe, elektryczne, gazowe, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji)
projekt zagospodarowania terenu wraz z elementami infrastruktury technicznej (sieci wodne, cieplne, elektroeneregtyczne, gazowe, kanalizacyjne, telekomunikacyjne)
projekt dróg i parkingów
projekty małej architektury i ogrodzeń
opracowania dotyczące oddziaływania zakładów na środowisko
wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia projektu m.in.:
opinie rzeczoznawcy d/s BHP,
opinie rzeczoznawcy d/s higienicznosanitarnych,
opinie rzeczoznawcy d/s p. pożarowych;
uzgodnienie z Wydziałem Ochrony Środowiska,
uzgodnienie z Zarządem Dróg,
uzgodnienie z zarządcami sieci uzbrojenia,
uzgodnienie z Konserwatorem Zabytków,
uzgodnienie z Plastykiem Miejskim itd.
projekty wykonawcze
projekty obiektów w technologiach ekologicznych (np. ze słomy, gliny)
weryfikacja projektów wykonanych przez firmy zagraniczne, z punktu widzenia zgodności z polskimi normami i przepisami
ekspertyzy i opinie o stanie technicznym obiektów budowlanych
inwentaryzacje (w tym również inwentaryzacje konserwatorskie),
rekonstrukcje i modernizacje obiektów zabytkowych
projekty i aranżacje wnętrz
adaptacje projektów typowych
termomodernizacje
kosztorysy ślepe (przedmiary) oraz kosztorysy inwestorskie na bazie najnowocześniejszego programu kosztorysowego NORMA
nadzór autorski i inwestorski nad realizacją inwestycji
pełnienie funkcji inwestora zastępczego
analiza ekonomiczno-finansowa inwestycji,
przygotowanie dokumentów przetargowych,
organizacja przetargu,
pełnienie nadzoru inwestorskiego
odbiory częściowe i ostateczne,
obsługa okresu gwarancyjnego.
szacowanie gruntów i wycena nieruchomości
wydzielanie samodzielnych lokali mieszkalnych
wyceny lokali mieszkalnych
wyceny gruntów
wycena nieruchomości
wycena przedsiębiorstw
usługi geodezyjne
Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie szczegółowe pytania dotyczące działalności naszej firmy.
Zespół projektowania konstrukcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zespół projektowania dróg: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zespół projektowy elektroenergetyczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zespół projektowy instalacji sanitarnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.