WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Architekt Piotrków Trybunalski
 
Usługi Projektowo-Budowlane inż. Andrzej Wierzbowski
ul. Szkolna 56
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP 7711077710
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Firma Usługi Projektowo-Budowlane inż. Andrzej Wierzbowski jest jednostką, działającą na polu szeroko rozwiniętej działalności projektowej w branży budowlanej. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2000. W pierwszym okresie działalności, firma zajmowała się opracowaniami dokumentacji projektowej dla inwestorów indywidualnych tj.: budynki mieszkalne, gospodarcze, a także budynki inwentarskie. Aktualnie oferujemy wykonanie pełnego pakietu projektów budowlanych tj. projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, projekty obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, projekty drogowe, projekty i inwentaryzację zieleni (w tym zabytkowej), nadzory inwestorskie, sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, prowadzimy sprzedaż projektów typowych oraz pełną obsługę inwestycyjną. Ciągły rozwój Firmy, systematyczne doszkalanie pracowników oraz profesjonalizm w oferowanych usługach spowodowały pozyskanie grona klientów z całego kraju. Idąc naprzeciw rosnącej konkurencji na rynku usług projektowych oraz wzrastającym wymaganiom klientów, co do świadczonych przez pracownie usług, nasze biuro podejmuje starania, aby Klient był pewny, że powierza pracę nad projektem odpowiedniej firmie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro Inwestora, dążymy do tego, aby zaproponowane przez nas rozwiązania było dla niego jak najbardziej korzystne, a zarazem możliwie tanie.
 
http://awierzbowski.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.