Architekt Brodnica FS PROJEKT Marcin Fabiański
 
MARCIN FABIAŃSKI FS PROJEKT
ul. Gwardii Ludowej 41
87-300 Brodnica
NIP 8741552122
 
 

tel. 56 646-13-24
kom. 790 282 950
e-mail: m.fabianski @fsprojekt.eu
e-mail: biuro @fsprojekt.eu
http://fsprojekt.eu/
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
Jesteśmy pracownią projektową z siedzibą w Brodnicy, działającą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dla naszych klientów tworzymy indywidualne projekty domów, budynków handlowo-usługowych, budynków gospodarczych oraz innych obiektów budowlanych. Prowadzimy również współpracę z wiodącymi na polskim rynku firmami, oferującymi projekty gotowe. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, współpracujemy z architektoniczną pracownia projektową NMS Architekci z Poznania oraz z doświadczonymi projektantami innych branż. Zapewniamy kompleksową obsługę – projekty budowlane, wykonawcze, wielobranżowe oraz nadzory inwestorskie i budowlane.Naszym głównym atutem jest to, że wszystko co robimy, robimy z pasją!

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.