Architekt Giżycko
 
JUSIS Pracownia Projektowa
ul. Mickiewicza 43
11-500 Giżycko
NIP 8451783675
 
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Dla naszych Klientów tworzymy indywidualne projekty domów, budynków użyteczności publicznej, zabytkowych, biurowych, handlowo-usługowych, magazynowych oraz innych obiektów budowlanych, Nasz cel to poszukiwanie oryginalnych i zarazem funkcjonalnych rozwiązań projektowych, w ciekawy sposób łączących Państwa indywidualne wymagania
i potrzeby z najnowszymi trendami we współczesnej architekturze.
Nasze projekty to połączenie prostoty
i czystości formy, to dbałość o detal,
jak i o jakość wykonania.
Dewizą Pracowni jest kreatywnosć - dążymy do tego aby każdy nasz projekt wyróżniał się ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadających wiedzę na temat poszczególnvch branż.
Każdy projekt koordynuje architekt prowadzący, we współpracy ze specjalistami. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania i pomóc w podjęciu właściwych decyzji.
 
http://jusis.com.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.