Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
 
GTARCHITEKCIJesteśmy grupą wyspecjalizowanych pasjonatów, tworzących architekturę o wysokich walorach techniczno-użytkowych.
Projektujemy w myśl zasady „TWOJE MARZENIE – NASZE WSPARCIE” przy zachowaniu funkcjonalności, estetyki z uwzględnieniem portfela inwestora, prostoty wykonawczej oraz niskich kosztów podczas eksploatacji.
GTARCHITEKCI Sp. z o.o.
Ignacego Paderewskiego 5 lok.62, 63-100 Śrem
606 365 264 
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ;  www.gtarchitekci.com.pl 
facebook: https://pl-pl.facebook.com/GTARCHITEKCI/ 
 
 
Zakres naszych usług to:

Projekty budowlane i wykonawcze wielobranżowe:

- domów jednorodzinnych,
- budynków wielorodzinnych,
- użyteczności publicznej,
- budynków komercyjnych
- budynków przemysłowych
- budynków oświaty i służby zdrowia
- modernizacje budynków istniejących w tym zabytkowych
- projekty zmiany sposobu użytkowania

-Inwentaryzacje
-Doradztwo inwestycyjne
-Nadzory autorskie i inwestorskie
-Przygotowanie dokumentacji formalnoprawnej niezbędnej do uzyskania warunków zabudowy
-Zastępstwo inwestycyjne

Kontakt

Nasze biuro mieści się w Śremiu przy ulicy Ignacego Paderewskiego 5 lok. 62

Telefon: 606 365 264
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zapraszamy do kontaktu
GTARCHITEKCI
4

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.